• A megjelenített árak nem tartalmazzák az ÁFA-t. |
  • Magánszemélyeket nem szolgálunk ki!
  • Aktuális telephely:

Állás ajánlat

Szegedi telephelyünkre keressük munkatársunkat

 TAKARÍTÓ pozícióba

Főbb feladatok:

  • Raktár, irodák, étkező, mellékhelységek megfelelő takarítása, tisztaságának fenntartása

 Elvárások:

  • Pontos igényes munkavégzés
  • Csapatban együttműködő ugyanakkor önálló munkavégzésre is képes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 7:00-11:00  munkarend
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, pontosan, határidőre dolgozik, valamint csapatban és önállóan is jól teljesít, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a  reveszi@barat.hu e-mail címre.

 Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Barát Papír Kft.  az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje. Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az Általános Adatvédelmi és Adatkezelési Szabályzatot a Barát Papír Kft. weboldalán.

2020.10.05.