• A megjelenített árak nem tartalmazzák az ÁFA-t. |
  • Magánszemélyeket nem szolgálunk ki!
  • Aktuális telephely:

Kapcsolat - SZEGED

A gyorsabb kiszolgálás érdekében kérem forduljon a megfelelő részlegünkhöz. Kollégáink készséggel állnak az Ön rendelkezésére.

Elérhetőségeink

Cím

6727 Szeged, Irinyi János u. 1

Telefonszám

+36 (62) 424 777

Fax

+36 (62) 426 370

E-mail cím

papir@barat.hu

Nyitvatartásunk

Hétfő-Péntek 7:00 - 12:00

Vevőszolgálat

Hétfő-Csütörtök 7:00 - 16:00

Péntek 7:00 - 15:00

Áruátvétel

Hétfő-Csütörtök 7:00 - 16:00

Péntek 7:00 - 14:00

Adószámunk

12478439-2-06

Vezető tisztségviselő
Kovács Zoltán
ügyvezető igazgató
+36 (62) 424 777
 
Halász József
ügyvezető igazgató
+36 (62) 424 777
 
Vevőszolgálat
Révész István
nagykervezető
+36 (20) 339 7904
reveszi@barat.hu
Báder Erika
vevőszolgálati vezető
+36 (20) 942 2859
badere@barat.hu
Kapros Dóra
vevőszolgálati koordinátor 
+36 (30) 684 9183
kaprosd@barat.hu
Tanács Ildikó
vevőszolgálati koordinátor
+36 (20) 339 7901
tanacsi@barat.hu
Zombori Zoltánné
vevőszolgálati koordinátor
+36 (20) 339 7905
zomboriz@barat.hu
területi képviselő
Szabados Tamás

+36 (30) 967 9004
szabadost@barat.hu
Beszerzés
Halász Zsuzsanna
 
+36 (62) 424 777 /118
zsuzsa@barat.hu
Miklós Tünde
 
+36 (62) 424 777 /113
miklost@barat.hu
Varró Gabriella
 
+36 (62) 424 777 /133
varrog@barat.hu
Raktározás
Dudás Károly
raktárvezető
+36 (20) 421 4600
dudask@barat.hu
Bereczki Balázs
 
+36 (20) 770 7001
bereczkib@barat.hu
Kalmár Béláné
 
+36 (62) 424 777
kalmarne@barat.hu 
Kovács-Tanács Vivien
 
+36 (70) 967 8207
kovacstanacsv@barat.hu
Zsoldos Sándor
 
+36 (20) 339 7922
 zsoldoss@barat.hu
Számlázás
Kovács Bálint
számlázási és logisztikai vezető

+36 (62) 424 777 /135
kovacsb@barat.hu
Bereczné Harsányi Hanna
 
+36 (62) 424 777 /120
hanna@barat.hu
Juhász Sándor
 

+36 (70) 967 8222
 juhaszs@barat.hu
Lévai Eszter
 
+36 (62) 424 777
levaie@barat.hu
Marton Istvánné
 
+36 (62) 424 777
martonine@barat.hu
Papp Gabriella
 
+36 (62) 424 777
 pappg@barat.hu
Pénzügy
Kovács Zoltánné
 
+36 (62) 424 777 /119
penzugy@barat.hu
Kovács Friderika
 
+36 (62) 424 777 /134
kovacsf@barat.hu
Huszka Ágnes
 
+36 (62) 424 777
huszkaa@barat.hu
Lagdán Lívia
 
+36 (62) 424 777 /137
lagdanl@barat.hu
Nagy-Herczeg Anita
 
+36 (62) 424 777 /134
nagyherczega@barat.hu
Áruátvevő
Eperjesi Erika
 
+36 (62) 424 777 /122
eperjesie@barat.hu
Ráczné Király Hajnalka
 
+36 (62) 424 777 /122
kiralyh@barat.hu
Web
Láng Tamás
 
+36 (70) 391 0832
langt@barat.hu
Gépkocsivezető
Huszti Richárd
Románia - Szeged
+36 (20) 339 7914
 
Nyárádi Milán
Bács-Kiskun és Pest megye
+36 (70) 967 8205
 
Pintér Norbert Jácint
Budapest
+36 (70) 967 8211
 
Pozsár Péter
Bács-Kiskun és Békés megye
+36 (20) 421 0020
 
Telephelyünk
Térkép